Haber

Acı Haberi Ailesi Paylaştı! Hamas’ın Kaçırdığı Shani Louk Hayatını Kaybetti

Hamas’ın 7 Ekim’de İsrail’e yönelik saldırıları sırasında Gazze’nin sonuna doğru düzenlenen Süpernova festivalinde kaçırılan 22 yaşındaki Shani Louk’tan kötü haber geldi. Louk’un kız kardeşi, kız kardeşinin ölümünü sosyal medya hesabından duyurdu.

Hamas’ın 7 Ekim’de İsrail’e yönelik başlattığı “Aksa Tufanı” saldırısı sırasında katıldığı festival alanından kaçırıldığı görüntüleri yayınlanan 22 yaşındaki Shani Louk’un aile üyeleri, ölüm haberini duyurdu. bir kamyonun arkasında yarı çıplak olarak dolaştı.

Kız kardeşi Ismi Louk, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, “Kız kardeşim Shani Nicole Louk’un vefatını büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz.”

Louk’un babası İsrail basınına konuşarak bilgiyi doğruladı ancak ölümüyle ilgili herhangi bir ayrıntı paylaşılmadı.

T24’te yer alan bilgiye göre Shani’nin kuzeni Ruth, dün İsrail makamlarından resmi bir tebligat aldıklarını ve Louk’un hayatta olmadığını doğrulayan DNA delilinin sunulduğunu belirtti.

7 Ekim’de Hamas tarafından kaçırılan Shani Louk’un kamyon kasasındaki yarı çıplak görüntüleri dünya basınında gündem olurken, ailesi kızlarını dünyaya getirmek için son ana kadar mücadele etti.

haberkigi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu